FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 246

Pomógł: 4 razy

PostWysłany: Śro 00:03, 06 Lut 2008    Temat postu: Pamiętne mecze

Ahh... cóż to był za mecz. 25 maja 2005 Stambuł Finał LM FC Liverpool vs AC Milan. pamiętam to jak dziś. Dwa moje ulubione kluby stają przeciwko sobie... w tym jednym z nich nasz Jercy Dudek :lol: 8-) Mecz zaczoł się wyśmienicie dla podopiecznych Carlo Ancelotti którzy po strzale Maldiniego w 53 sekundzie objęli prowadzenie. Niestety, Jurek w pierwszej połowie musiał jeszcze dwa razy wyciągać piłkę z siatki. W 39 i 43 minucie pokonuje go Crespo i Liverpool do połowie przegrywa 3:0. Jednak to wcale nie zdołowało piłkarzy Rafaela Beniteza i po przerwie rzucili sie do ataku. Oczywiście przyniosło im to korzyść, bo w 54 minucie nie kto inny jak Gerrard trafia do bramki... a już 2 minuty później druga bramke dla leverpoolu zdobywa Smicer. Obrona Milanu była zdumiona ich daterminacją i zaczęła popełniać błędy nawet w polu karnym. Dlatego też z dobitki karnego w 60 minucie za sprawą Alonso na tablicy wyników zrobiło się 3:3!!! Kibice Milanu nie wiedzieli co się stało. Do końca meczu nikt już nie odważył sie bardzo atakować dlatego była dogrywka. W niej dwie minuty przed końcem, rewelacyjną interwencją popisał się polski bramkarz. Zatem rzuty karne, wojna nerwów, kto ja wytrzyma!!? Do piłki na jedynastym metrze podchodzi Serginho a na linii bramkowej Dudek. Ale co on robi...? Tańczy!! :-P i prowokuje obrońce Milanu, który przestrzela. Dudek w swoim tańcu obronił jeszcze karnego Pirlo jednak Dida udowodnił, że też wie jak bronić karne. I ostatnia kolejka Jercy podaje piłkę ukraińskiemu napastnikowi Szewczenko, on ustawia ją na "wapnie". Jeśli trafi grają dalej jeśli nie FC Liverpool zdobywa Puchar Ligi Mistrzów. Wszyscy skupieni, tylko Dudek "tańczy" ;d Szewa uderza, Jurek rzuca sie w prawą stronę, jednak zostawia lewą rękę na środku bramki i... broni!!! FC Liverpool zdobywa upragniony tytuł!!!

Nigdy tego nie zapomnę to był jak do tej pory największe wydarzenie piłkarskie jakie widziałem ;d :lol:
Opisujcie wasze mecze które najbardziej utkwiły wam w pamięci... 8-) :-P

Najs

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 232

Skąd: z krainy hazardu...

PostWysłany: Śro 21:40, 06 Lut 2008    Temat postu:

Ja nigdy nie zapomnę meczu z finału ligi mistrzów w 1999 roku; Bayern Monachium vs Manchester United
Do 90 minuty wynik brzmiał 1-0 dla Niemców po bramce w 6 minucie Mario Baslera z rzutu wolnego... Potem Bayern miał jesscze klika sytuacji do podwyższenia wyniku; min. Jancker trafił w poprzeczkę... Ale nadeszła ta 90 minuta... przewala oczami David Beckham wrzuca z rogu, obrońcy główkują pod nogi Ryana Giggsa, ten strzela, kierunek lotu piłki zmienia Teddy Sheringham i GOOOOOOOLLL fball 1-1 a ja prawie głową sufit rozwaliłem... Pamiętam wtedy słowa mojej mamy, która chciała oglądac jakiś film na innym programie. Powiedziała wtedy: "No to dogrywka, więc sobie pooglądałam..." Laughing
Ale...
Kolejny rzut rożny dla Manchesteru... David Beckham... wrzuca... Sheringham!... SOLSKJAER!!!... i GOOOOOOOLLL!!!!!!!!
2-1 dla Manchesteru
Szał po prostu, to co się wtedy stało Uwaga Uwaga Uwaga Nie mogłem uwierzyc w to co widziałem Uwaga Mój ukochany klub, wygrał Ligę Mistrzów Uwaga Uwaga Twisted Evil
I mama była zadowolona bo film sobie potem oglądnęła...

AdRiAnOo

Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 209

Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Czw 12:01, 07 Lut 2008    Temat postu:

A ja wam przedstawie mecz ktorym sie chwale do dzisiaj.... pewnego razu za gorami za lasami na kolonii kolejowej gralismy przed blokiem jabola ... ja z "grubym" vs Najs & ktos (juz nie pamietam kto)... i wygralismy jedna bramką dzieki mnie glownie ale gruby tez byl dobry:) pzdr:) mialem wtedy okolo 8 lat:PP zdobylem szacunek na kolejowym Twisted Evil Guy with axe

Ostatnio zmieniony przez AdRiAnOo dnia Czw 12:03, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
kasiek

Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 292

PostWysłany: Czw 13:49, 07 Lut 2008    Temat postu:

najs i gruby ? hahahaha dobre dobre Wesoly)

Najs

Posty: 232

PostWysłany: Sob 13:49, 09 Lut 2008    Temat postu:

Ja pamiętam też mecz Dunfermline vs Celtic, który skończył się wynikiem 1-8 Uwaga
A nasza gwizdka Maciek "Magic" Żurawski huknął wtedy 4 bramki fball fball fball fball Uwaga